top of page

Na zdjęciu od lewej:

  • Michał Andrzejewski - nasz niezastąpiony konsultant dydaktyczny 

  • Katarzyna Kliniewska - dyrektorka metodyczna to za mało powiedziane 

  • Krzysztof Kala - Szef :)

Joanna - lektorka języka francuskiego

Ucząc języka francuskiego Joanna budzi w ludziach pasję do życia, do języka, do kontaktu i komunikacji z innymi. Z nią uczycie się słuchać  i słyszeć.

Zajęcia z francuskiego z Joanną to możliwość rozmów o przyrodzie, nowych technologiach, piłce nożnej, kinie, filozofii, o wszystkim, co was ciekawi lub zaciekawi. 

Kasia.jpg

Kasia - lektorka języka niemieckiego
Z Dobrą Szkołą od samego poczatku! Kasia prowadzi obecnie większość grup języka niemieckiego w naszej szkole - od poziomu A1 do B2. 

Kamila- lektorka języka hiszpańskiego

¡Hola¡

Jestem szczęśliwą mieszkanką Hiszpanii. Zakochaną w języku hiszpańskim i w kulturze Półwyspu Iberyjskiego. Moją pasją są piesze wycieczki po górach. Spełniam się w pracy lektora, ponieważ uwielbiam kontakt z innymi ludźmi. Zawsze staram się zaszczepić miłość do języka hiszpańskiego i do kultury Hiszpanii. ¡Qué viva España!   

Magda- lektorka języka angielskiego 

Anglistka zakochana w językach obcych, storytellingu i kognitywistyce. Zapalona podróżniczka, orędowniczka metody komunikacyjnej (czyli mów ile wlezie), ceniąca podejście do nauczania języków obcych uwzględniające potrzeby uczniów, dobrą historię i ciekawą tematykę. 

Cristian - lektor języka hiszpańskiego

Ma korzenie w Argentynie i Hiszpanii. Uwielbia plażowanie i jazdę na rowerze górskim. Marzy, żeby się wyspać  ;)

Ola - lektorka języka angielskiego

Uczę języka angielskiego od ponad 12 lat. Miałam przyjemność pracować z różnymi grupami wiekowymi od 3-latków po seniorów. Pracuję w szkole państwowej i językowej. Bardzo lubię swoją pracę i czerpię z niej satysfakcję. Mam nadzieję, że dla moich uczniów i słuchaczy nauka ze mną też jest przyjemna:) 

Maciej - lektor języka angielskiego

Nie lubi o sobie opowiadać :) woli po prostu uczyć :)

Marcin - lektor języka angielskiego i rosyjskiego

Z wykształcenia nauczyciel języka rosyjskiego, z wyboru lektor angielskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywałem ucząc w różnego typu szkołach w Kazachstanie i Wielkiej Brytanii. Pociąga mnie Azja Środkowa, lubię koreańską kuchnię i ćwiczenia fizyczne, ale największą radość sprawia praca lektora :)

Ania.jpg

Ania- lektorka języka polskiego, angielskiego i norweskiego
Absolwentka filologii norweskiej w Poznaniu oraz stosunków międzynarodowych w Warszawie. Ukończyła także podyplomowe studia: polski jako język obcy oraz: tłumaczenia ekonomiczno-prawne w języku angielskim. Pracowała jako pilotka wycieczek w Europie Środkowej i Skandynawii, tłumaczka, a także lektorka języka norweskiego i angielskiego. Od 2012 roku pracuje w Novum Økonomi AS.
Mama Krysi i Kasi. Dzięki nim odkryła na nowo Monty Pythona i Astrid Lindgren oraz została fanką dziecięcych zespołów ludowych.
W 2021 r. udało jej się przeczytać 1,03 książki tygodniowo.
Czy uda jej się utrzymać ten wynik?

Ania 2.jpg

Ania- lektorka języka polskiego i niemieckiego
Ukończyłam filologię germańską na UMK oraz studia podyplomowe z nauczania języka polskiego jako obcego, również na UMK. Od 2013 roku zajmuję się nauczaniem języka niemieckiego. Obecnie uczę również języka polskiego jako obcego.
Śmiało mogę powiedzieć, że to moja pasja! 
Prywatnie: kocham koty, jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch czarnych kotek. Uwielbiam książki Williama Whartona i Charlotte Link. W wolnym czasie słucham starych polskich przebojów.

Włodek.JPG

Włodzimierz - lektor języka angielskiego
Lubi pracować szczególnie z osobami dorosłymi. Nie znosi nudy i rutyny Do jego zainteresowań należą: poezja, teatr, filozofia, malarstwo abstrakcyjne i językoznawstwo. Lubi cytować żartobliwe powiedzenie, że "ludzie dzielą się na samouków i nieuków", co odpowiada angielskiemu: "konia można zaprowadzić do wodopoju, ale nie można go zmusić, żeby napił się wody".

Niebawem dołączą kolejni lektorzy :)

bottom of page