Kursy dla firm

Inwestycja w Kadry

businessman

Co oferujemy naszym biznesowym Partnerom:

Ty mówisz, my słuchamy.

Powiedz nam o swoich celach biznesowych i potrzebach w zakresie kształcenia językowego pracowników i kadry kierowniczej, a my:

– Sprawdzimy aktualny poziom zaawansowania językowego przyszłych kursantów

– Ułożymy program kursu na podstawie testowania i uzyskanych informacji o celach szkolenia oraz będziemy go korygować zgodnie z bieżącymi uwagami

– Dobierzemy materiały kursowe

– Zapewnimy realizację kursów w określonych terminach i miejscu

– Zapewnimy ciągłość świadczenia usług

– Zaproponujemy elastyczną umowę bez okresu wypowiedzenia (płacisz jedynie za przeprowadzone zajęcia)

– Zapewnimy system raportowania postępów i frekwencji

– Dostarczymy certyfikaty zakończenia kursu (na życzenie Klienta)

– Zagwarantujemy efektywność i skuteczność kursów oraz zadowolenie pracowników

DOŚWIADCZENIE:​

Aktualnie obsługujemy kilkanaście firm o rożnych profilach z Bydgoszczy i okolic na kursach stacjonarnych, zarówno w siedzibach Klientów jak i w szkole.
Obecnie dzięki kursom online uczymy również indywidualnie i grupowo pracowników przebywających w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie.

JAKIE ROZWIĄZANIA PROPONUJEMY:

Oferujemy kursy B2B grupowe i indywidualne, według potrzeb Klienta.

Proponujemy realizację kursów w siedzibie firmy lub w naszej szkole oraz online.

Jeżeli chcesz zainwestować w rozwój językowy swoich pracowników, skontaktuj się z nami – zadbamy o wysoką jakość kursu w dobrej cenie.
To nie slogan, to fakt.